BMW X1

Tipi: Shitje
Viti: 2014
Kilometra: 200000 Km
Shikime: 89
Modeli: BMW X1
Motorri: Petrol
Vellimi 2.0
Gjendja: E Perdorur
Email: albanian.car.service24@gmail.com
Telefon: 068 37 38 068
Cmimi: 0 EURO

Pershkrimi

Makina eshte e sapotarguar me letra te paguara per 1 vit. - Navi te madh me Cd, Dvd, aux, Bluetooth, Usb. -Sedilje me ngrohje -Zhbllokim i dyerve me touch(pa celesa) - Tavan panoramik. - Sallon lekure - Ndezje start/stop. - Goma te reja - Sensore parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi 360. - Auto brake; Auto holding.

Te ngjashme

2800 € Opel Corsa

250000 km • 2008 Diesel • 0 HP

0 € Mercedes-Benz S Class

168000 km • 2014 Diesel • 350 HP

8000 € Land Rover Range Rover Sport

160000 km • 2000 Diesel • 0 HP

6000 € Skoda

200000 km • 2016 Diesel • 0 HP

3500 € Seat

220000 km • 2010 Diesel • 0 HP

0 € Volkswagen Polo

37000 km • 2018 Petrol • 0 HP

0 € Audi A6

210000 km • 2016 Diesel • 0 HP

0 € BMW X1

200000 km • 2014 Petrol • 330 HP

5000 € Ford Mondeo

159000 km • 2007 Diesel • 0 HP

0 € Land Rover Range Rover Sport

32000 km • 2014 Petrol • 0 HP