You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Volkswagen Passat

Tipi: Shitje
Viti: 2010
Kilometra: 207000 Km
Shikime: 48
Modeli: Volkswagen Passat
Motorri: Diesel
Vellimi 2.0
Gjendja: E Perdorur
Email: albanian.car.service24@gmail.com
Telefon: 068 37 38 068
Cmimi: 6500 EURO

Pershkrimi

Shitet Passat CC 2010 e sapo ardhur nga jashte ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.

Te ngjashme

6500 € Audi A6

243000 km • 2006 Petrol/Gas • 1 HP

10500 € Mercedes-Benz CLS

230000 km • 2009 Diesel • 224 HP

16500 € Land Rover Range Rover Sport

210000 km • 2011 Diesel • 245 HP

6900 € Mercedes-Benz C class

230000 km • 2008 Diesel • 170 HP

4900 € Mercedes-Benz B Class

191000 km • 2007 Petrol • 1 HP

8700 € Mercedes-Benz C class

198000 km • 2008 Diesel • 224 HP

11900 € Mercedes-Benz GLK

265000 km • 2011 Diesel • 170 HP

7900 € Volkswagen Touran

243000 km • 2012 Diesel • 105 HP

9700 € Ford Kuga

141000 km • 2010 Diesel • 150 HP