You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Audi A6

Tipi: Shitje
Viti: 2011
Kilometra: 185000 Km
Shikime: 57
Modeli: Audi A6
Motorri: Diesel
Vellimi 3.0
Gjendja: E Perdorur
Email: albanian.car.service24@gmail.com
Telefon: 068 37 38 068
Cmimi: 14500 EURO

Pershkrimi

Shitet Audi A6 i ardhur nga Gjermania, I blere ne autosallon ne köln, Gjermani me nje pronar. Shume i paster dhe i mbajtur ne garazh. Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ska nevoje per asnje sherbim. Me letra te sapo prera deri 2022.

Te ngjashme

6500 € Audi A6

243000 km • 2006 Petrol/Gas • 1 HP

10500 € Mercedes-Benz CLS

230000 km • 2009 Diesel • 224 HP

16500 € Land Rover Range Rover Sport

210000 km • 2011 Diesel • 245 HP

6900 € Mercedes-Benz C class

230000 km • 2008 Diesel • 170 HP

4900 € Mercedes-Benz B Class

191000 km • 2007 Petrol • 1 HP

8700 € Mercedes-Benz C class

198000 km • 2008 Diesel • 224 HP

11900 € Mercedes-Benz GLK

265000 km • 2011 Diesel • 170 HP

7900 € Volkswagen Touran

243000 km • 2012 Diesel • 105 HP

9700 € Ford Kuga

141000 km • 2010 Diesel • 150 HP