You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mercedes-Benz C Class

Tipi: Shitje
Viti: 2012
Kilometra: 178000 Km
Shikime: 26
Modeli: Mercedes-Benz C Class
Motorri: Petrol
Vellimi 2.5
Gjendja: E Perdorur
Email: albanian.car.service24@gmail.com
Telefon: 068 37 38 068
Cmimi: 11200 EURO

Pershkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire vizuale dhe mekanike, pa takse luksi, euro5, e pershtatshme per impjant gazi 100%, e sapotarguar, xhamat e zinj ne leje qarkullimi per 5 vjet, 4matic, clima me 2 zona, sedilje lekure me ngrohje, usb, aux, bluetooth, cd, pilot automatik, baxha xhami, sensor shiu.

Te ngjashme

6500 € Audi A6

243000 km • 2006 Petrol/Gas • 1 HP

10500 € Mercedes-Benz CLS

230000 km • 2009 Diesel • 224 HP

16500 € Land Rover Range Rover Sport

210000 km • 2011 Diesel • 245 HP

6900 € Mercedes-Benz C class

230000 km • 2008 Diesel • 170 HP

4900 € Mercedes-Benz B Class

191000 km • 2007 Petrol • 1 HP

8700 € Mercedes-Benz C class

198000 km • 2008 Diesel • 224 HP

11900 € Mercedes-Benz GLK

265000 km • 2011 Diesel • 170 HP

7900 € Volkswagen Touran

243000 km • 2012 Diesel • 105 HP

9700 € Ford Kuga

141000 km • 2010 Diesel • 150 HP